Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
Aile Kabini

Aileniz ile birlikte Sapanca Teleferik’te unutulmaz bir yolculuğa hazır mısınız? Kurallar gereği normal şartlar altında kabinlere 8 kişi binilmesi gerekmektedir; fakat dilerseniz aileniz ve sevdikleriniz ile kabinlerde başka bir misafir olmaksızın özel olarak seyahat edebilirsiniz.

 

Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
Fast Track

Sizin için oluşturulmuş özel geçiş noktalarından hızlı ve konforlu bir şekilde geçmenizi sağlayan Sapanca Teleferik Fast Track hizmeti ile zamanınız size kalsın. Sıra beklemeden değerli anların tadını çıkarın.

Bu özel servisten faydalanmak için gişelerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
VIP Odalar

Sizleri eşsiz bir manzara eşliğinde Sapanca ile buluştururken aynı zamanda benzersiz hizmetler de sunuyoruz. Tıpkı şehrin kendisi gibi Sapanca da kendine özgü gelenekleri ve güzellikleri ile etkileyici bir tabiat harikasıdır. Sapanca Teleferik’te sunulan ayrıcalıklı hizmetler ile eşsiz Sapanca Gölü’nü ve doğanın güzelliğini keşfedin…

Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
VIP LOUNGE

VIP Lounge, size sadece bir oturma alanı değil, aynı zamanda kişiye özel bir deneyim sunar. Özenle tasarlanmış rahat ve şık iç mekanımızda, Sapanca Gölü’nün ve çevresindeki doğanın olağanüstü güzelliğini, tam konfor ve özel servis ayrıcalığıyla izleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Hizmetlerimiz:
Gökyüzünde Brunch

Gökyüzünde Brunch, hafta sonlarını unutulmaz kılmak için benzersiz bir deneyim sunuyor. Göz alıcı Sapanca Gölü manzarası eşliğinde brunch ile güne başlamanın en lezzetli yolunu keşfet.

Leave Comment